USP5557BL

POLO USP5557BL

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5557BL

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди