USP5614GY

POLO USP5614GY

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5614GY

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди