USP5619GY

POLO USP5619GY

ЦЕНА: 8.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5619GY

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сива

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути