POLO USP5728YG

ЦЕНА: 5.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5728YG

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди