POLO USPJ147BR

ЦЕНА: 1.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ147BR

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик