USPJ175BR

POLO USPJ175BR

ЦЕНА: 2.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ175BR

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик