USPJ176BR

POLO USPJ176BR

ЦЕНА: 2.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ176BR

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик