USPJ214NK

POLO USPJ214NK

ЦЕНА: 4.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ214NK

БОЈА

Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик