USPJ230NK

POLO USPJ230NK

ЦЕНА: 6.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ230NK

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик