POLO USPJ274NK

ЦЕНА: 2.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ274NK

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик