USPJ309BR

POLO USPJ309BR

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ309BR

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик