USPJ310BR

POLO USPJ310BR

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ310BR

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик