USPJ904BR

POLO USPJ910BR

ЦЕНА: 2.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ904BR

БОЈА

Кафеава, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик