POLO USPJ914BR

ЦЕНА: 2.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ914BR

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик