USPJ916BR

POLO USPJ916BR

ЦЕНА: 2.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

БОЈА

Бакарна, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик