USPJ915BR

POLO USPJ915BR

ЦЕНА: 2.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ915BR

БОЈА

Бакарна, Кафеава, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик