USPJ918BR

POLO USPJ918BR

ЦЕНА: 2.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ918BR

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик