Попуст!
PU102941003

PUMA PU102941003

ЦЕНА: 8.390 ден. 4.200 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU102941003

КАТЕГОРИЈА

Машки, Спортски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

БОЈА

Црна, Црвена