Попуст!
PU103461002

PUMA PU103461002

ЦЕНА: 9.790 ден. 4.900 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103461002

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена