Попуст!
PU103461003

PUMA PU103461003

ЦЕНА: 9.790 ден. 4.900 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103461003

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Сребрена, Црна