Попуст!
PU103461015

PUMA PU103461015

ЦЕНА: 8.990 ден. 4.500 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103461015

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Портокалова, Сребрена, Црна