PU103461016

PUMA PU103461016

ЦЕНА: 9.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103461016

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Кремаста, Бела, Сребрена