Попуст!
PU103461020

PUMA PU103461020

ЦЕНА: 8.290 ден. 4.150 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103461020

КАТЕГОРИЈА

Машки, Спортски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

БОЈА

Црна, Жолта