Попуст!
pu103911012

PUMA PU103911012

ЦЕНА: 10.190 ден. 5.100 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

PUMA

МОДЕЛ

PU103911012

КАТЕГОРИЈА

Машки, Спортски

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

БОЈА

Црна, Жолта