SM30052.02

Swiss Military SM30052.02

ЦЕНА: 22.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM30052.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Дата, Штоперица, Часови минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

50 метри

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик