SM34004.06

Swiss Military SM34004.06

ЦЕНА: 11.690 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34004.06

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

50 метри

БОЈА

Кафеава

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа