SM34004.11

Swiss Military SM34004.11

ЦЕНА: 13.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34004.11

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

50 метри

СТАКЛО

Минерално стакло