SM34033.06

Swiss Military SM34033.06

ЦЕНА: 26.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34033.06

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Ткаенина

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло