SM34038.03

Swiss Military SM34038.03

ЦЕНА: 33.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34038.03

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално стакло

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Штоперица, Часови минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

100 метри

БОЈА

Кремаста, Кафеава

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа