SM34039.03

Swiss Military SM34039.03

ЦЕНА: 16.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34039.03

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло