SM34039.05

Swiss Military SM34039.05

ЦЕНА: 19.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34039.05

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Сафирно стакло

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

БОЈА

Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик