Swiss Military SM34042.08

ЦЕНА: 24.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34042.08

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

100 метри

СТАКЛО

Минерално стакло