SM34044.02

Swiss Military SM34044.02

ЦЕНА: 30.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34044.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Портокалова, Сребрена, Црна

ВОДООТПОРНОСТ

100 метри

СТАКЛО

Минерално стакло