SM34051-02

Swiss Military SM34051.02

ЦЕНА: 34.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34051.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло