SM34051-05

Swiss Military SM34051.05

ЦЕНА: 27.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34051.05

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло