SM34052-08

Swiss Military SM34052-08

ЦЕНА: 24.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34052.08

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло