SM34058.08

Swiss Military SM34058.08

ЦЕНА: 23.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34058.08

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Бакарна, Бела, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

Штоперица, Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло