SM34059.02

Swiss Military SM34059.02

ЦЕНА: 25.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34059.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

Штоперица, Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло