SM34061.03

Swiss Military SM34061.03

ЦЕНА: 55.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34061.03

КАТЕГОРИЈА

Машки, Модерни, Спортски

БОЈА

Сребрена, Црна, Црвена, Жолта

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

10 ATM

ФУНКЦИИ

2 АЛАРМА, Двојно време, Алтиметар (Надморска висина), Термометар, Часови и минути

СТАКЛО

Сафирно стакло