SM34064.03

Swiss Military SM34064.03

ЦЕНА: 21.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34064.03

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло