SM34068.08

Swiss Military SM34068.08

ЦЕНА: 17.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34068.08

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло