SM34071.02

Swiss Military SM34071.02

ЦЕНА: 9.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34071.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло