Swiss Military SM34078.02

ЦЕНА: 15.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34078.02

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло