Swiss Military SM34079.07

ЦЕНА: 22.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SM34079.05

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Црна, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло