SMA34050.04

Swiss Military SMA34050.04

ЦЕНА: 55.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMA34050.04

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични

БОЈА

Бела, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ВОДООТПОРНОСТ

100 метри

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Сафирно стакло

МЕХАНИЗАМ

Автоматик