SMA34060.01

Swiss Military SMA34060.01

ЦЕНА: 63.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMA34060.01

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

50 атм

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

МЕХАНИЗАМ

Автоматик

СТАКЛО

Сафирно стакло

ГАРАНЦИЈА

2 год