SMA34075.02_1

Swiss Military SMA34075.02

ЦЕНА: 51.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMA34075.02_1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сина

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло