Swiss Military SMA34077.12

ЦЕНА: 38.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMA34077.12

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Црна, Зелена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло