SMP32043.04

Swiss Military SMP32043.04

ЦЕНА: 11.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMP32043.04

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло