SMP36040.05

Swiss Military SMP36040.05

ЦЕНА: 12.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMP36040-05

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Зелена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Ткаенина

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло